به علت نوسانات بازار ارز برای اطلاع دقیق از موجودی و قیمت ها قبل از پرداخت وجه حتما با فروشگاه تماس بگیرید.

فروشگاه کامپیوتر لپ تاپ و موبایل فست پرداز

ماوس پد گیمینگ تسکو مدل TMO-42

رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت:

تومان
تومان

برند: TSCO
دسته بندی: ماوس پد
فروشندگان
قیمت: تومان
هزینه ارسال رایگان
هزینه ارسال تومان
هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول

یکی از کارکردهای یک موس پد حرفه‌ای در بازی است. تنها یک گیمر حرفه‌ای است که می‌داند یک ماوس پد گیمینگ خوب چقدر می‌تواند در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد.
ویژگی‌های موس پد گیمینگ نسبت به موس پد عادی ابعاد آن است؛ ماوس‌پدهای عادی بزرگ ابعادی در حدود ۲۰ در ۱۰ سانتی‌متر دارند، درحالی که کوچکترین ماوس‌پدهای گیمینگ از بزرگترین موس پد های عادی بزرگترند. دلیل بزرگتر بودن ماوس‌پدهای گیمینگ این است که در حال بازی، شما توجهی به موقعیت دست خود ندارید و ممکن است تا با حرکات ناگهانی و سریع ماوس خود را از روی ماوس پد خارج کنید، موس پد های گیمینگ دارای ابعاد بزرگی هستند تا شما نگران موقعیت دست خود نباشید.
یکی دیگر از ویژگی‌های ماوس پد مناسب برای گیمینگ و ویژگی موس پدهای گیمینگ تسکو، فوم به‌کار رفته در لایه زیری آن‌هاست. ماوس‌پدهای گیمینگ برای ماراتن‌های بازی طراحی شده‌اند و با استفاده از فوم Orthalite از خسته شدن مچ دست شما در مقابل سطح میز محافظت می‌کند.


ویژگی ماوس پد گیمینگ تسکو مدل TMO-42


برای گیمرها قطعات کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از قطعات که برای کاربران عادی کیفیت و چگونگی آن‌ها مهم نیست در اجزای بازی‌های کامپیوتری و پیاده کردن هرچه دقیق‌تر فرمان‌های بازی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. گیمرها به دنبال ماوس‌های با دقت بالاتر می‌روند. ولی ماوس به‌تنهایی برای این موضوع کافی نیست. بازی‌های Shooting مانند آن‌ها که شامل نشانه‌گیری و تیر‌اندازی هستند این نیاز را به کاربران حرفه‌ای ایجاب می‌کنند که علاوه بر ماوس با دقت بالا پد مناسب و بزرگی را هم برای ماوس داشته باشند. ماوس پد گیمینگ تسکو مدل TMO-42 یکی از همین ماوس پدهای مخصوص بازی است. ماوس پدهای مخصوص بازی از پدهای معمولی بزرگ‌تر بوده و از بافت مخصوصی برای جنس پد استفاده می‌کنند که در همکاری با ماوس پد دقت حرکت ماوس را بالا برده و درنتیجه سبب عملکرد بهتر و نشانه‌گیری دقیق‌تر با ماوس می‌شوند.

قیمت و خرید ماوس پد گیمینگ تسکو مدل TMO-42


خرید ماوس پد گیمینگ تسکو مدل TMO-42 و سایر لوازم جانبی لپ تاپ در فروشگاه فست پرداز با قیمت مناسب و ارسال رایگان.

افزودن نظر