به علت نوسانات بازار ارز برای اطلاع دقیق از موجودی و قیمت ها قبل از پرداخت وجه حتما با فروشگاه تماس بگیرید.

فروشگاه کامپیوتر لپ تاپ و موبایل فست پرداز

پایه خنک کننده تسکو مدل TCLP 3100

ویژگی های کالا
سایر توضیحات: - مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 17 اینچ - ابعاد فن های بزرگ: 125 × 125 میلی‌متر - ابعاد فن های کوچک: 70 × 70 میلی متر - ولتاژ ورودی: 5 ولت - دریافت انرژی از طریق درگاه USB - سرعت فن: 1500 دور بر دقیقه - دارای چهار عدد نشانگر LED آبی رنگ - دارای دو هاب USB
مناسب برای لپ تاپ های: تا 17 اینچی
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت:

تومان
تومان

برند: TSCO
دسته بندی: استند و پایه خنک‌کننده (کول پد)
فروشندگان
قیمت: تومان
هزینه ارسال رایگان
هزینه ارسال تومان
هزینه ارسال نا مشخص
زمان ارسال روز
درباره محصول


پایه خنک کننده ی تسکو مدل TCLP 3100 یکی از قویترین کول پدهاست و چهار عدد فن دارد. در این پایه دو عدد فن با قطر 125 میلیمتری به کار رفته و 2 عدد فن کوچکتر با قطر 70 میلیمتر هم در آن وجود دارد. این مدل از پایه خنک کننده های تسکو 39 سانتیمتر طول دارد. عرض آن 28 سانتیمتر و ضخامت پایه هم 2.8 سانتیمتر است. بنابراین این مدل از پایه خنک کنندههای تسکو برای لپتاپهای 17 اینچی و کوچکتر از آن مناسب خواهد بود. این کول پد 770 گرم وزن دارد و با استفاده از فلز و پلاستیک ساخته شده است.


ویژگی پایه خنک کننده تسکو مدل TCLP 3104

به گفته ی شرکت تولید کننده سرعت فنهای به کار رفته در این پایه 1500 دوربر دقیقه است. بنابراین میتوان گفت این چهار فن نقش خوبی در انتقال هوا به زیر لپتاپ شما خواهند داشت و باعث میشوند دستگاه در حین کار کردن داغ نشود. کار کردن با لپتاپ یا سایر تجهیزات الکترونیکی، سبب بالا رفتن دمای آنها میشود. این افزایش دما بر عملکرد دستگاه تاثیر منفی میگذارد. اگرچه فن داخل لپتاپ گرمای تولید شده توسط «CPU» را خارج میکند و تا حدودی دما را پایین میآورد، اما بهتر است هوایی که به داخل کشیده میشود، هوایی تازه باشد نه همان هوایی که توسط فن «CPU» به خارج فرستاده شده است. به همین دلیل لازم است تا توسط یک وسیله خارجی، هوای خنکتر، از اطراف لپتاپ به فضای زیر آن کشیده شود. پایه های خنک کننده یا کول پدها فاصلهای بین لپتاپ و سطحی که روی آن قرار میگیرد ایجاد میکنند و به کمک فن یا فنهایشان، جریانی از هوا را به زیر لپتاپها هدایت میکنند. بهاینترتیب نقش موثری در پایین آوردن دمای لپتاپ دارند. تسکو برای فنهای به کار رفته در این کول پد نشانگرهای LED با رنگ آبی قرار داده تا با استفاده از آنها وضعیت خنک کننده مشخص شود.
جنس بدنه خنک کننده تسکو از پلاستیک و فلز است و 12 عدد چراغ LED در آن تعبیه شده است. این محصول دارای دو درگاه USB است و از قابلیت تنظیم ارتفاع بهره می برد. توری فلزی سطح این پایه خنک کننده برای جلوگیری از لغزش لپ تاپ بسیار مناسب است. پایه خنک کننده تسکو مدل TCLP 3104 می تواند دمای سیستم شما را کنترل کند و عملکرد آن را افزایش دهد. این پایه خنک کننده دارای 6 عدد فن خنک کننده است. سرعت فن 3300 دور بر دقیقه می باشد و برای لپ تاپ های سایز 10 تا ۱۷ اینچ مناسب و قابل استفاده می باشد و همچنین دارای سطح نگهدارنده جهت جلوگیری از لغزش لپ تاپ می باشد. ابعاد این پایه خنک کننده 353*255*32 میلی متر می باشد و وزن آن 770 گرم است.

قیمت و خرید پایه خنک کننده ی تسکو مدل TCLP 3100

خرید پایه خنک کننده ی تسکو مدل TCLP 3100 و سایر لوازم جانبی لپ تاپ در فروشگاه فست پرداز با قیمت مناسب و ارسال رایگان.

وزن:
770 گرم
سایر توضیحات:
- مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 17 اینچ - ابعاد فن های بزرگ: 125 × 125 میلی‌متر - ابعاد فن های کوچک: 70 × 70 میلی متر - ولتاژ ورودی: 5 ولت - دریافت انرژی از طریق درگاه USB - سرعت فن: 1500 دور بر دقیقه - دارای چهار عدد نشانگر LED آبی رنگ - دارای دو هاب USB
مناسب برای لپ تاپ های:
تا 17 اینچی
نوع سیستم خنک کنندگی:
2 عدد فن 125 میلی‌متری و 2 عدد فن 70 میلی متری
افزودن نظر